Prodej Vápencového Písku

Prodej Písku

Jednou z našich hlavních činností je těžba a prodej písku získávaného z vápence. Pracujeme s nepraným štěrkopískem, z něhož postupem praní získáváme kvalitní kamenivo. To dále frakcionujeme na písky různých velikostí, včetně oblíbené frakce 0/4.

Co je vápencový písek?

Vápenný písek je mletý vápenec, který byl proséván, aby vznikla jednolitá hmota se strukturou podobnou stavebnímu písku. Vápenný písek lze použít pro mnoho stejných aplikací jako zednický nebo stavební písek, včetně betonové dlažby, konstrukce opěrných zdí a teras, arén pro koně a mnoha dalších. Lze jej také použít jako posyp kamenných příjezdových cest, kde vyplňuje dutiny mezi kameny a pomáhá fixovat kamenivo na místě.

Nezávazně poptat
štěrk

Nabízíme vápencové kamenivo z vlastního lomu

 • Agrocarb
 • Bílý písek
 • Drcený vápenec
 • Travní písek
 • Vápenaté hnojivo
 • Vápenatý písek

Související produkty

Náš sortiment

Druhy vápencového písku

Frakce 0 - 4 mm
Frakce 1 - 3 mm / 0 - 4 mm

Agrocarp - vápenaté hnojivo (bílý písek)

1 - 3 mm: 215 Kč / t
0 - 4 mm: 130 Kč / t
+ doprava
Nezávazně poptat

S obsahem CaCO3 minimálně 90 % je tento agrocarp základním stavebním kamenem pro stabilizaci pH půdy, což přispívá ke zlepšení její struktury a posílení biologické aktivity. Tato vlastnost je klíčová pro lepší hospodaření s půdní vláhou a kvalitu sklizně.

Je vyroben technologií drtění, mletí a proseívání kvalitních vápenatých hornin, což zajišťuje optimální granulometrii a chemické složení. Doporučujeme použití kotoučovými rozmetadly pro nejefektivnější aplikaci, která zamezí zbytečnému plýtvání a zajistí rovnoměrné rozprostření materiálu.

Pro zemědělské aplikace poskytujeme doporučené dávkování na základě kvality a pH půdy, což umožňuje přizpůsobení použití pro konkrétní potřeby od orné půdy a ovocných sadů až po trvalé travní porosty, vinice a chmelnice.

Agrocarb 40 VA je navíc schválený pro použití v ekologickém zemědělství dle EU standardů, což z něj činí ideální volbu pro hospodáře dbající na udržitelnost a ekologii.

Ceny jsou uváděny bez DPH a dopravy.

Použití bílého písku

 • Písek do filtrace
 • Písek na pískoviště
 • Písek do betonu
 • Písek hnojivo
 • Vápenaté hnojivo
 • Písek hnojivo

Vápencové písek dodáváme v těchto lokacích

Jeseník, Šumperk, Zábřeh, Olomouc, Prostějov, Přerov, Mohelnice, Ostrava, Karviná, Havířov, Opava, Frýdek-Místek, Třinec, Český Těšín, Orlová, Bruntál, Krnov, Pardubice, Chrudim, Ústí nad Orlicí, Svitavy, Česká Třebová, Litomyšl, Lanškroun, Moravská Třebová, Hradec Králové, Pardubice, Trutnov, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Červený Kostelec, Dvůr Králové nad Labem, Broumov, Hořice, Jaroměř, Nové Město nad Metují, Vrchlabí

Cena vápencového písku

Vápencový písek Cena od
Písek 1 3 215 Kč/t
Písek 0 4 130 Kč/t

*Ceny jsou uváděny bez dopravy a bez DPH

Cenová nabídka

Rádi vám připravíme orientační cenovou nabídku na dodávku bílého písku. Vyberte si požadovaný produkt a zadejte množství v tunách. V případě, že potřebujete více produktů, napište specifikaci poptávky do poznámky. Uveďte také velikost frakce, například velikost kamene 0-3 mm, a případně i podrobnosti o vaší stavbě. Kalkulace dopravy je individuální a bude specificky upravena dle vašich požadavků a lokality dodání. Děkujeme!

Nezávazná objednávka

tun